VODA TOPENÍ

profesionální vodoinstalace s více než 30 letou zkušeností

TOPENÍ

PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

Stále rozšířenější formou vytápění obytných prostorů - ať už rodinných domů, či bytů. Patří do skupiny tzv. velkoplošného vytápění, společně se stěnovým a stropním vytápěním. Jeho největší výhodou je, že vytápění probíhá po celé ploše podlahy, nikoliv jen z jednoho bodu, jako je tomu v případě radiátorů. Což je jednak efektivnější, a také lepší v tom, že v celé místnosti máte stejnou teplotu.

RADIÁTOROVÉ VYTÁPĚNÍ

Velmi příjemnou variantou. Útulné teplo se velmi rychle rozlije po celé místnosti, regulačními kohouty můžete snadno přizpůsobit intenzitu vytápění. Libovolně upravíte teplotu v jednotlivých pokojích podle aktuální potřeby nebo způsobu využití prostoru. Velkou výhodou je, že můžete měnit a upravovat teplotu jednotlivých dílů radiátorů nezávisle na sobě. Při volbě tohoto typu přenosu tepla je důležitě správně určit velikost topného tělesa i jeho umístění.

MATERIÁLY

Vícevrstvé plastové potrubí díky výhodám získávají na popularitě rozvody topení z plastů. Oproti kovovým rozvodům mají potrubí z těchto materiálů delší životnost, nezanášejí se, ani nekorodují. Pořizovací cena za materiál, náklady na montáž a údržbu jsou výrazně nižší. Měděné (CU) trubky jsou vhodné jak pro rozvody topeni, plynu tak i pro rozvody pitné vody. Nabízíme kvalitní polotvrdé trubky s atestem pro vyznačené typy použití. Uhlíková ocel na vytápění a topení k radiátorům (pozinkovaná ocel) Trubky a tvarovky uhlíkové oceli jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli s nízkým obsahem uhlíku. Jsou z venku pokryté tenkou vrstvou zinku, který zabezpečuje antikorozní ochranu venkovního povrchu trubek a tvarovek a dává potrubí a spojkám estetický povrch, podobný stříbru, nebo nerezu. V případě nerezové oceli nám použití ušlechtilé oceli dovoluje využívat systém pro transport korozní agresivních médií a všude am kde jsou požadavky na dlouhou životnost a bezporuchovost provozu.

INFORMACE

KONTAKTY

IČO: 73527939
DIČ: CZ8205111640
ADRESA: Národní 1010, 383 01 Prachatice

KONTAKTY

2023 | Všechna práva vyhrazena Petr Kopecký